Chłopcy z ferajny - (1990)

Chłopcy z ferajny Goodfellas 2020-03-03 17:36:13

Tytuł oryginalny: Goodfellas - (1990 ) - (2 godz 26 min)

Premiera: 1990-09-12

Opis filmu Chłopcy z ferajny (Goodfellas 1990 ):

Kilkunastoletni Henry, zafascynowany lokalną mafią i jej potęgą, dostaje się pod opiekę szanowanego w kręgach mafijnych gangstera Jimmy’ego Conwaya (Robert De Niro). Henry chce być taki jak Jimmy, pragnie mieć pieniądze, szacunek i przyjaciół. Do organizacji zostaje również przyjęty inny młody chłopak, Tommy DeVito. Obaj z łatwością uczą się nowych obowiązków i panujących w mafii reguł. Coraz bardziej też przyzwyczajają się do przemocy, okrucieństwa i ogromnych pieniędzy zdobywanych na drodze przestępstwa.

Obsada: Joe Pesci Lorraine Bracco Mike Starr Paul Sorvino Ray Liotta Robert De Niro Samuel L. Jackson Tony Darrow

Film Chłopcy z ferajny jest to produkcja, której rok produkcji to 1990 roku. Chłopcy z ferajny powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Chłopcy z ferajny uznaje się date: 1990-09-12.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 8,3 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Chłopcy z ferajny online" lub "film Chłopcy z ferajny cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Chłopcy z ferajny legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Chłopcy z ferajny online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.