Ciambra - (2017)

Ciambra A Ciambra 2019-08-24 05:32:21

Tytuł oryginalny: A Ciambra - (2017) - (2 godz.)

Kategoria: Dramat,
Scenariusz:
Reżyseria: Jonas Carpignano
Obsada: Damiano Amato, Francesco Pio Amato, Iolanda Amato, Koudous Seihon, Patrizia Amato, Pio Amato, Rocco Amato, Susanna Amato,
Premiera: 2018-01-26

W małej, romskiej społeczności Ciambra w Kalabrii mieszka 14-latek o imieniu Pio. Chłopak, niczym cień podąża za swoim starszym bratem Cosimo, od którego uczy się sztuki przetrwania na ulicy. Obraca się wśród dorosłych mężczyzn, z którymi stara się pić i palić na równi, chcąc być wciągniętym do męskiej starszyzny. Na jego codzienność składa się robienie szemranych interesów z lokalnym półświatkiem. W ekscytacji i zniecierpliwieniu wyczekuje momentu, w którym nastąpi symboliczny rytuał przejścia i z chłopca stanie się mężczyzną – nawet za cenę zdrady i nielojalności. Jedynym wyznacznikiem moralności są bowiem nakazy narzucone ze strony wspólnoty, której należy się całkowita lojalność oraz wierność.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.