Cobra Kai - (2018)

Cobra Kai 2020-03-01 10:02:35

Tytuł oryginalny: Cobra Kai - (2018 ) - (28 min)

Premiera: 2018-05-02

Opis filmu Cobra Kai ( 2018 ):

Serialowy sequel klasyka lat osiemdziesiątych. 34 lata po wydarzeniach z filmu „Karate Kid” Daniel LaRusso  (Ralph Macchio) i jego dawny przeciwnik – Johnny Lawrence (William Zabka) znów stają do konfrontacji, nie tylko na polu sztuk walki. Po latach Daniel osiągnął sukces, zarówno w biznesie jak i w życiu osobistym. Jest czołowym dilerem samochodów w All Valley, ma piękną żonę oraz dwójkę dzieci. Losy jego rywala sprzed lat potoczyły się skrajnie inaczej. Traci pracę, syn nie chce go znać… Szansą dla Johnny’ego (i nie tylko dla niego) na nowy początek staje się ponowne otwarcie jego dawnej szkoły karate, Cobra Kai. Jednak nie wszystkim pomysł ponownego otwarcia okrytego hańbą sprzed lat dojo przypadnie do gustu… 

Obsada: Courtney Henggeler Gianni Decenzo Jacob Bertrand Mary Mouser Ralph Macchio Tanner Buchanan William Zabka Xolo Mariduena

Film Cobra Kai jest to produkcja, której rok produkcji to 2018 roku. Cobra Kai powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Cobra Kai uznaje się date: 2018-05-02.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 8,1 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Cobra Kai online" lub "film Cobra Kai cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Cobra Kai legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Cobra Kai online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.