Córka mojego kumpla - (2011)

Córka mojego kumpla The Oranges 2019-09-13 07:16:54

Tytuł oryginalny: The Oranges - (2011 ) - (1 godz. 32 min.)

Scenariusz: Ian Helfer Jay Reiss
Reżyseria: Julian Farino
Obsada: Adam Brody Alia Shawkat Allison Janney Catherine Keener Heidi Kristoffer Hugh Laurie Leighton Meester Oliver Platt
Premiera: 2012-10-05
Opis filmu Córka mojego kumpla:

Rodziny państwa Wallingów i Ostroffów są od lat sąsiadami i bliskimi przyjaciółmi. Kiedy na Święto Dziękczynienia, po 5 latach nieobecności w domu, przyjeżdża córka Ostroffów, Nina (Leighton Meester), początkowo nic nie zapowiada katastrofy. Niepokorna i niezależna dziewczyna właśnie zerwała ze swym chłopakiem, i wygląda na to, że teraz zainteresowana jest zacieśnieniem relacji z synem Wallingów, Tomem. Obie rodziny patrzą na to bardzo przychylnym okiem. Harmonia i pełna życzliwości koegzystencja dwóch klanów pęka jak bańka mydlana, kiedy okazuje się, że Nina tak naprawdę ma gorący romans z… ojcem rodziny Wallingów, Davidem (Hugh Laurie).

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement