Córki dancingu - (2015)

Córki dancingu 2020-02-27 11:32:31

Tytuł oryginalny: Córki dancingu - (2015 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 2015-09-15

Opis filmu Córki dancingu ( 2015 ):

Dwie nastolatki – Złota i Srebrna – lądują w środku tętniącego muzyką, mieniącego się światłami neonów i cekinów świata warszawskich dancingów lat 80. Nie są to jednak zwyczajne dziewczyny, tylko syreny, które próbują poznać i zrozumieć, czym jest bycie kobietą w otaczającej je rzeczywistości. Dołączają do muzyków zespołu Figi i Daktyle, z dnia na dzień stając się sensacją nocnego życia stolicy. Pochłonięte przez miłość i rodzące się namiętności, na chwilę zapominają o swojej prawdziwej naturze. Ale wystarczy jedno złamane serce, by sytuacja wymknęła się spod kontroli…

Obsada: Andrzej Konopka Jakub Gierszał Katarzyna Herman Kinga Preis Magdalena Cielecka Marta Mazurek Michalina Olszańska Zygmunt Malanowicz

Film Córki dancingu jest to produkcja, której rok produkcji to 2015 roku. Córki dancingu powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Córki dancingu uznaje się date: 2015-09-15.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5,1 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Córki dancingu online" lub "film Córki dancingu cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Córki dancingu legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Córki dancingu online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.