Czarny dzień w Black Rock - (1955)

Czarny dzień w Black Rock Bad Day at Black Rock 2019-09-14 14:47:23

Tytuł oryginalny: Bad Day at Black Rock - (1955 ) - (1 godz. 21 min.)

Premiera: 1955-05-15

Opis filmu Czarny dzień w Black Rock (Bad Day at Black Rock 1955 ):

Do niewielkiego miasteczka na Dzikim Zachodzie przybywa jednoręki mężczyzna, by odszukać zaginionego japońskiego farmera i wręczyć mu medal przyznany za zasługi wojenne jego synowi. Na wieść o tym część mieszkańców odnosi się do przybysza z wyraźną rezerwą, a nawet okazuje mu wrogość…

Obsada: Anne Francis Dean Jagger Ernest Borgnine John Ericson Lee Marvin Robert Ryan Spencer Tracy Walter Brennan

Film Czarny dzień w Black Rock jest to produkcja, której rok produkcji to 1955 roku. Czarny dzień w Black Rock powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Czarny dzień w Black Rock uznaje się date: 1955-05-15.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Czarny dzień w Black Rock online" lub "film Czarny dzień w Black Rock cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Czarny dzień w Black Rock legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Czarny dzień w Black Rock online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.