Dekalog I - (1988)

Dekalog I Dekalog I 2019-09-14 14:46:58

Tytuł oryginalny: Dekalog I - (1988 ) - (53 min.)

Opis filmu Dekalog I (Dekalog I 1988 ):

Pierwsza część cyklu odpowiada pierwszemu z dziesięciu przykazań – „Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną”. W scenariuszu ujęte zostało ono w sposób podstawowy – jest to problem istnienia Boga w ogóle, a także kreowania przez współczesnego człowieka fałszywych bożków. Twórcy filmu nieprzypadkowo owym bożkiem uczynili komputer – chcieli bowiem uniknąć tradycyjnej, biblijnej wykładni grzechu, sprzeniewierzenia się boskim nakazom.

Obsada: Agnieszka Brustman Aleksandra Majsiuk Artur Barciś Ewa Kania Henryk Baranowski Maciej Sławiński Maja Komorowska Maria Gładkowska

Film Dekalog I jest to produkcja, której rok produkcji to 1988 roku. Dekalog I powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Dekalog I uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Dekalog I online" lub "film Dekalog I cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Dekalog I legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Dekalog I online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.