Dekalog II - (1988)

Dekalog II Dekalog II 2019-09-14 14:46:58

Tytuł oryginalny: Dekalog II - (1988 ) - (58 min.)

Opis filmu Dekalog II (Dekalog II 1988 ):

Ordynator szpitala (Aleksander Bardini) jest starszym, samotnym człowiekiem, który wiedzie ustabilizowane życie, wypełnione nieco już wyblakłymi wspomnieniami z młodości. Jego spokojna egzystencja zostaje jednak brutalnie zakłócona, gdy okazuje się, że w jego rękach spoczywa los nienarodzonego dziecka Doroty (Krystyna Janda), młodej skrzypaczki. Jej mąż Andrzej (Olgierd Łukaszewicz) jest jego pacjentem leżącym w ciężkim stanie w szpitalu. Dorota jest jednak w ciąży z innym mężczyzną i postanawia, że jeśli jej mąż przeżyje – usunie ciążę, a jeśli umrze – urodzi dziecko i zwiąże się z jego ojcem. Do podjęcia decyzji potrzebna jej jest jednoznaczna lekarska diagnoza, której domaga się od ordynatora. Czy lekarz skłamie, aby uratować dziecko? Czy Dorota powoła się na Boga, aby wymusić na nim przysięgę?

Obsada: Aleksander Bardini Ewa Ekwińska Jerzy Fedorowicz Krystyna Bigelmajer Krystyna Janda Krzysztof Kumor Olgierd Łukaszewicz Piotr Siejka

Film Dekalog II jest to produkcja, której rok produkcji to 1988 roku. Dekalog II powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Dekalog II uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Dekalog II online" lub "film Dekalog II cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Dekalog II legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Dekalog II online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.