Dekalog IX - (1988)

Dekalog IX Dekalog IX 2019-09-14 14:47:04

Tytuł oryginalny: Dekalog IX - (1988 ) - (58 min.)

Opis filmu Dekalog IX (Dekalog IX 1988 ):

40-letni kardiochirurg Roman (Piotr Machalica), dowiaduje się, że jest impotentem. Mężczyzna przypuszcza, że jego małżeństwo się rozpadnie, jednak jego żona, Hanka (Ewa Błaszczyk) kocha go i nie myśli o rozstaniu. Roman staje się obsesyjnie zazdrosny i zaczyna szpiegować żonę. Wkrótce odkrywa ukrywaną przez nią tajemnicę.

Obsada: Artur Barciś Dariusz Przychoda Ewa Błaszczyk Jan Jankowski Jerzy Trela Jolanta Piętek-Górecka Katarzyna Piwowarczyk Piotr Machalica

Film Dekalog IX jest to produkcja, której rok produkcji to 1988 roku. Dekalog IX powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Dekalog IX uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Dekalog IX online" lub "film Dekalog IX cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Dekalog IX legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Dekalog IX online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.