Dla szczęścia - (1919)

Dla szczęścia Dla szczęścia 2019-09-14 23:32:40

Tytuł oryginalny: Dla szczęścia - (1919 )

Opis filmu Dla szczęścia (Dla szczęścia 1919 ):

Jest to opowieść o ludziach, którzy zbłądzili w miłości. Teoria, która mówi, że nie wiadomo, co jest kluczem do sukcesu, ale wiadomo, że kluczem do klęski jest chęć zadowolenia wszystkich, sprawdza się i w tym przypadku. Stefan, główny bohater filmu, jest właśnie takim człowiekiem. Jest z Heleną, ale kocha Olgę. Chce rozstać się z obecną partnerką, jednak nie jest do końca zdecydowany, bo chciałby, żeby rozstanie nastąpiło w przyjaźni. Dodatkowo dąży do zapewnienia przyszłości Helenie. Czy uda mu się pogodzić obie te sprawy?

Obsada: Jadwiga Smosarska Józef Węgrzyn Wincenty Rapacki

Film Dla szczęścia jest to produkcja, której rok produkcji to 1919 roku. Dla szczęścia powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Dla szczęścia uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Dla szczęścia online" lub "film Dla szczęścia cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Dla szczęścia legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Dla szczęścia online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.