Don Juan DeMarco - (1994)

Don Juan DeMarco Don Juan DeMarco 2019-09-13 18:16:54

Tytuł oryginalny: Don Juan DeMarco - (1994 ) - (1 godz. 37 min.)

Scenariusz:
Reżyseria: Jeremy Leven
Obsada: Bob Dishy, Faye Dunaway, Gu00e9raldine Pailhas, Johnny Depp, Marita Geraghty, Marlon Brando, Rachel Ticotin, Talisa Soto,
Premiera: 1995-04-07
Opis filmu Don Juan DeMarco:

Dawniej lekarz-psychiatra, potem scenarzysta – Jeremy Leven filmem „Don Juan De Marco” w 1995 r. zadebiutował jako reżyser. Pomysł oparł na swych własnych zawodowych doświadczeniach terapeuty. I tak narodziła się opowieść o starzejącym się psychiatrze, przeżywającym kryzys duchowy i jego młodym pacjencie, wyobrażającym sobie, że jest najsławniejszym uwodzicielem wszech czasów, który uwiódł ponad tysiąc kobiet. Właśnie zamierza popełnić samobójstwo – rzucić się ze szczytu tablicy reklamowej. Szaleniec? Ocenić ma to psychiatra – doktor Jack Mikler, stary, doświadczony lekarz. Sprawa nie jest jednak łatwa – lekarz ma ze swym pacjentem duży kłopot. W jego urojonym świecie sam czuje się tak dobrze, jak jeszcze nigdy dotąd. Uwierzywszy w sens, jaki nadaje życiu tajemniczy Don Juan DeMarco, odnajduje dawno zapomniane szczęście, radość i siły witalne. Jest to liryczna, refleksyjna i przepełniona ciepłym humorem opowieść o miłości, a właściwie o głęboko ludzkiej potrzebie przeżywania tego najpiękniejszego z uczuć. To z tego filmu pochodzi popularna piosenka Briana Adamsa „Have You Ever Really Loved A Woman?”.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.