Dość! - (2016)

Dość! Kappen! 2019-09-12 14:02:16

Tytuł oryginalny: Kappen! - (2016 ) - (1 godz. 40 min.)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 2016-12-15

Opis filmu Dość! (Kappen! 2016 ):

Sandel czuje się bezpiecznie w swojej grupie przyjaciół. Wszystko się zmienia, gdy dołącza do nich Emiel. Stopniowo zwykła grupa przyjaciół przekształca się w przestępczy gang. Gdy Sander orientuje się co się dzieje, jest już zbyt późno, by się wycofać. Gdy gang napada na przypadkowego chłopaka, Sandel zostaje rozpoznany jako sprawca ataku. Choć on sam wszystkiemu zaprzecza, nie wierzy mu nikt, oprócz Indry. Dziewczyna go rozumie, bo wie, jak to jest, gdy nikt nie wierzy twoim słowom. Jest chora na mononukleozę, ale wszyscy myślą, że przesadza i histeryzuje. Co się stanie, jeśli Indra odkryje, że Sandel jednak jest winny?

Obsada: Bente Fokkens Jasha Rudge Joes Brauers Micha Hulshof Stephanie van Eer Timo Wils Tobias Kersloot Tonko Bossen

Film Dość! jest to produkcja, której rok produkcji to 2016 roku. Dość! powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Dość! uznaje się date: 2016-12-15.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Dość! online" lub "film Dość! cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Dość! legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Dość! online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.