Dotknięcie ręki - (1992)

Dotknięcie ręki Dotknięcie ręki 2019-09-13 18:17:11

Tytuł oryginalny: Dotknięcie ręki - (1992 ) - (1 godz. 32 min.)

Kategoria: Dramat,
Scenariusz: Mark Wadlow Peter Morgan
Reżyseria: Krzysztof Zanussi
Obsada: Aleksander Bardini Beata Tyszkiewicz Lothaire Bluteau Max von Sydow Peter Hesse Overgaard Sarah Miles Sławomira Łozińska Sofie Gru00e5bu00f8l
Opis filmu Dotknięcie ręki:

Student muzykologii z Krakowa, śni co noc tajemniczą melodię. Przeczuwa, że może być ona motywem przewodnim większego utworu. Nie podejmuje się jednak skomponować go samodzielnie. Pragnie, by tego zadania podjął się sławny Henri Kesdi – artysta, który 40 lat temu wybrał milczenie i życie w izolacji od świata. Żyje w odosobnieniu nienawidząc świata, także żony i samego siebie, chory i szukający zapomnienia w alkoholu. Dotknięcie rąk młodego człowieka, obdarzonego zdolnościami psychoterapeutycznymi, a także jego niezłomna wiara w sens tworzenia muzyki wskrzeszają w starym geniuszu artystę i powodują, że powraca do życia i sztuki.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement