Dotknięcie ręki - (1992)

Dotknięcie ręki Dotknięcie ręki 2019-09-13 18:17:11

Tytuł oryginalny: Dotknięcie ręki - (1992 ) - (1 godz. 32 min.)

Kategoria: Dramat,
Scenariusz: Mark Wadlow Peter Morgan
Reżyseria: Krzysztof Zanussi
Obsada: Aleksander Bardini, Beata Tyszkiewicz, Lothaire Bluteau, Max von Sydow, Peter Hesse Overgaard, Sarah Miles, Su0142awomira u0141oziu0144ska, Sofie Gru00e5bu00f8l ,
Opis filmu Dotknięcie ręki:

Student muzykologii z Krakowa, śni co noc tajemniczą melodię. Przeczuwa, że może być ona motywem przewodnim większego utworu. Nie podejmuje się jednak skomponować go samodzielnie. Pragnie, by tego zadania podjął się sławny Henri Kesdi – artysta, który 40 lat temu wybrał milczenie i życie w izolacji od świata. Żyje w odosobnieniu nienawidząc świata, także żony i samego siebie, chory i szukający zapomnienia w alkoholu. Dotknięcie rąk młodego człowieka, obdarzonego zdolnościami psychoterapeutycznymi, a także jego niezłomna wiara w sens tworzenia muzyki wskrzeszają w starym geniuszu artystę i powodują, że powraca do życia i sztuki.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.