Dwadzieścia dolców - (1993)

Dwadzieścia dolców Twenty Bucks 2019-09-13 18:31:50

Tytuł oryginalny: Twenty Bucks - (1993 ) - (1 godz. 31 min.)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 1993-10-22

Opis filmu Dwadzieścia dolców (Twenty Bucks 1993 ):

Film jest zabawną historią dwudziestodolarowego banknotu, który wciąż zmienia swych właścicieli, stając się pretekstem do przedstawienia ciekawych zdarzeń z udziałem całej galerii barwnych postaci. Banknot zgubiony przez klientkę bankomatu, trafia więc kolejno w ręce ulicznej żebraczki, sprytnego nastolatka, bogatego arabskiego przemysłowca, zajmującej się czarami pani McCormac i jej piętnastoletniego wnuka. To jednak nie koniec listy posiadaczy banknotu. Potem jego właścicielami zostają dwaj drobni bandyci, zdobywca pierwszej nagrody w zawodach wędkarskich oraz starszy pan, który nagle umiera na atak serca. Wreszcie zaskakujące wydarzenie kończy wędrówkę dwudziestu dolców…

Obsada: Christopher Lloyd Concetta Tomei David Rasche David Schwimmer George Morfogen Linda Hunt Nina Siemaszko Sam Jenkins

Film Dwadzieścia dolców jest to produkcja, której rok produkcji to 1993 roku. Dwadzieścia dolców powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Dwadzieścia dolców uznaje się date: 1993-10-22.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Dwadzieścia dolców online" lub "film Dwadzieścia dolców cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Dwadzieścia dolców legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Dwadzieścia dolców online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.