Dwóch papieży - (2019)

Dwóch papieży The Two Popes 2020-03-02 02:51:33

Tytuł oryginalny: The Two Popes - (2019 ) - (2 godz 05 min)

Premiera: 2019-08-31

Opis filmu Dwóch papieży (The Two Popes 2019 ):

W 2012 roku kardynał Bergoglio (Jonathan Pryce), głęboko zawiedziony kierunkiem, w którym zmierza Kościół Katolicki prosi papieża Benedykta (Anthony Hopkins), aby pozwolił mu przejść na emeryturę. Zamiast tego nękany wątpliwościami i stojący w obliczu skandalu Benedykt wzywa swojego najsurowszego krytyka i przyszłego następcę do Watykanu, aby wyjawić mu tajemnicę, która wstrząśnie podstawami kościoła. Na tle toczącej się za murami Watykanu walki tradycji z postępem i poczucia winy z przebaczeniem, te dwie skrajnie różniące się postacie będą musiały stawić czoła przeszłości i znaleźć wspólny język. To wszystko, aby zapewnić przetrwanie kościoła i nie stracić zaufania milionów wyznawców.

Obsada: Anthony Hopkins Federico Torre Jonathan Pryce Juan Minuju00edn Pablo Trimarchi Sidney Cole Thomas D Williams Walter Andrade

Film Dwóch papieży jest to produkcja, której rok produkcji to 2019 roku. Dwóch papieży powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Dwóch papieży uznaje się date: 2019-08-31.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,4 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Dwóch papieży online" lub "film Dwóch papieży cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Dwóch papieży legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Dwóch papieży online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.