Dwóch papieży - (2019)

Dwóch papieży The Two Popes 2019-12-07 05:39:14

Tytuł oryginalny: The Two Popes - (2019 ) - (2 godz. 5 min.)

Kategoria: Dramat,
Scenariusz: Anthony McCarten
Reżyseria: Fernando Meirelles
Obsada: Anthony Hopkins Federico Torre Jonathan Pryce Juan Minuju00edn Pablo Trimarchi Sidney Cole Thomas D Williams Walter Andrade
Opis filmu Dwóch papieży:

W 2012 roku kardynał Bergoglio (Jonathan Pryce), głęboko zawiedziony kierunkiem, w którym zmierza Kościół Katolicki prosi papieża Benedykta (Anthony Hopkins), aby pozwolił mu przejść na emeryturę. Zamiast tego nękany wątpliwościami i stojący w obliczu skandalu Benedykt wzywa swojego najsurowszego krytyka i przyszłego następcę do Watykanu, aby wyjawić mu tajemnicę, która wstrząśnie podstawami kościoła. Na tle toczącej się za murami Watykanu walki tradycji z postępem i poczucia winy z przebaczeniem, te dwie skrajnie różniące się postacie będą musiały stawić czoła przeszłości i znaleźć wspólny język. To wszystko, aby zapewnić przetrwanie kościoła i nie stracić zaufania milionów wyznawców.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.