Dynamit - (1929)

Dynamit Dynamite 2019-03-21 06:01:03

Tytuł oryginalny: Dynamite - (1929 ) - (2 godz. 9 min.)

Kategoria: Dramat,

Opis filmu Dynamit (Dynamite 1929 ):

Bogata Cynthia (Kay Johnson) jest zakochana w ubogim Rogerze (Conrad Nagel). Jego żona, Marcia (Julia Faye), nie zamierza dać mu rozwodu, chyba że Cynthia zapewni jej dostatnią przyszłość. Bogaczka jednak nie może spełnić tych wymagań, albowiem jej finansowa niezależność utrzyma się tylko wtedy, gdy do określonej daty wyjdzie za mąż. Kobieta wybiera więc na współmałżonka skazanego na karę śmierci górnika, Hagona Derka (Charles Bickford).

Obsada: Carole Lombard Charles Bickford Conrad Nagel Joel McCrea Julia Faye Kay Johnson Muriel McCormac Robert Edeson

Film Dynamit jest to produkcja, której rok produkcji to 1929 roku. Dynamit powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Dynamit uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Dynamit online" lub "film Dynamit cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Dynamit legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Dynamit online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.