Dyrektor - (1987)

Dyrektor The Principal 2019-09-14 14:46:43

Tytuł oryginalny: The Principal - (1987 ) - (1 godz. 49 min.)

Premiera: 1987-09-18

Opis filmu Dyrektor (The Principal 1987 ):

Nauczyciel – alkoholik i awanturnik – zostaje mianowany dyrektorem szkoły. Na dodatek jest to najgorsza szkoła w całym stanie, gdzie uczniami są młodociani przestępcy i narkomani. Nowy dyrektor podejmuje wyzwanie i rozpoczyna resocjalizację powierzonych mu uczniów. Jednak zadanie nie jest wcale łatwe…

Obsada: Esai Morales J.J. Cohen Jacob Vargas Jim Belushi Louis Gossett Jr. Michael Wright Rae Dawn Chong Troy Windbush

Film Dyrektor jest to produkcja, której rok produkcji to 1987 roku. Dyrektor powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Dyrektor uznaje się date: 1987-09-18.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Dyrektor online" lub "film Dyrektor cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Dyrektor legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Dyrektor online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.