Dziecko panny młodej - (1991)

Dziecko panny młodej Baby of the Bride 2019-09-14 14:47:10

Tytuł oryginalny: Baby of the Bride - (1991 ) - (1 godz. 33 min.)

Premiera: 1991-12-22

Opis filmu Dziecko panny młodej (Baby of the Bride 1991 ):

Margaret Hix, matka czwórki dorosłych już dzieci, dowiaduje się, że jest w ciąży. Zaskoczona diagnozą lekarza, zastanawia się, co zrobić w tej sytuacji. Mąż, w trosce o jej zdrowie, namawia ją na aborcję. Jednak Margaret decyduje się urodzić. Wkrótce okazuje się, że jej córka – Mary – także spodziewa się dziecka, a syn na czas własnego rozwodu postanowił sprowadzić swoje potomstwo do domu matki. Na dodatek termin obu porodów wypada w Boże Narodzenie…

Obsada: Beverley Mitchell Conor O'Farrell Drew Pillsbury Jeff Pomerantz John Wesley Shipp Kristy McNichol Rue McClanahan Ted Shackelford

Film Dziecko panny młodej jest to produkcja, której rok produkcji to 1991 roku. Dziecko panny młodej powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Dziecko panny młodej uznaje się date: 1991-12-22.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Dziecko panny młodej online" lub "film Dziecko panny młodej cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Dziecko panny młodej legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Dziecko panny młodej online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.