Dziewczyna z sąsiedztwa - (2007)

Dziewczyna z sąsiedztwa The Girl Next Door 2020-02-29 16:36:25

Tytuł oryginalny: The Girl Next Door - (2007 ) - (1 godz 31 min)

Premiera: 2007-07-19

Opis filmu Dziewczyna z sąsiedztwa (The Girl Next Door 2007 ):

Film opowiada historię okrutnej zbrodni, dokonanej na nastoletniej Sylvii Likens, która wstrząsnęła społeczeństwem amerykańskim w 1965 roku. Meg i jej niepełnosprawna siostra Susan, po utracie rodziców, trafiają pod opiekę dalekiej ciotki Ruth. Zamieszkują razem z nią i jej synami. Meg zaprzyjaźnia się z chłopcem z sąsiedztwa- Davidem. Wszystko wydaje się zmierzać w dobrym kierunku, aż do czasu kiedy na pozór sympatyczna ciotka Ruth pokazuje swoje prawdziwe oblicze i zaczyna wymierzać dziewczynkom niezwykle surowe kary…

Obsada: Austin Williams Benjamin Ross Kaplan Blanche Baker Blythe Auffarth Daniel Manche Graham Patrick Martin Kevin Chamberlin William Atherton

Film Dziewczyna z sąsiedztwa jest to produkcja, której rok produkcji to 2007 roku. Dziewczyna z sąsiedztwa powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Dziewczyna z sąsiedztwa uznaje się date: 2007-07-19.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,0 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Dziewczyna z sąsiedztwa online" lub "film Dziewczyna z sąsiedztwa cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Dziewczyna z sąsiedztwa legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Dziewczyna z sąsiedztwa online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.