Ekspress do Los Angeles - (1979)

Ekspress do Los Angeles Disaster on the Coastliner 2019-09-14 14:46:56

Tytuł oryginalny: Disaster on the Coastliner - (1979 ) - (1 godz. 29 min.)

Premiera: 1979-10-29

Opis filmu Ekspress do Los Angeles (Disaster on the Coastliner 1979 ):

Pracownik kolei Al Mitchell ustala, że po jednym torze pędzą w przeciwnych kierunkach dwa ekspresy – jeden z Los Angeles drugi z San Francisco. Czy uda mu się zapobiec zderzeniu pociągów, dokonując jedynie korekty w systemie komputerowym?..

Obsada: E.G. Marshall Julie Mannix Lloyd Bridges Pat Hingle Robert Fuller Sandy McPeak William Shatner Yvette Mimieux

Film Ekspress do Los Angeles jest to produkcja, której rok produkcji to 1979 roku. Ekspress do Los Angeles powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Akcja. Za datę premiery filmu Ekspress do Los Angeles uznaje się date: 1979-10-29.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Ekspress do Los Angeles online" lub "film Ekspress do Los Angeles cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Ekspress do Los Angeles legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Ekspress do Los Angeles online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.