Everybody’s Famous! - (2000)

Everybody’s Famous! Iedereen beroemd! 2019-09-14 14:46:54

Tytuł oryginalny: Iedereen beroemd! - (2000 ) - (1 godz. 37 min.)

Opis filmu Everybody’s Famous! (Iedereen beroemd! 2000 ):

Jean jest mężczyzną z rodziną i robotnikiem fabryki, który marzy o karierze pisarza piosenek. Przelewa swoje nadzieje na swoją nastoletnią córkę – Marvę. Zabiera ją na konkursy śpiewu, na których niezdarne i otyłe dziewczyny usiłują dopasować się do melodii. Kiedy Jean zostaje nagle zwolniony z powodu cięć, bardzo się tego wstydzi i jeszcze mocniej pragnie by jego córka odniosła sukces. Jean`owi natrafia się niespotykana okazja i z niej korzysta. Porywa najbardziej sławną gwiazdę popu w kraju i trzyma jako zakładniczkę, żądając przy tym przemysł muzyczny o wysłuchanie. Mając uwagę mediów i zainteresownie narodu, Jean i Marva uświadamiają sobie że show musi trwać dopóki wszyscy nie będą sławni.

Obsada: Alice Reys Eva van der Gucht Gert Portael Ianka Fleerackers Jos De Pauw Thekla Reuten Victor Lu00f6w Werner De Smedt

Film Everybody’s Famous! jest to produkcja, której rok produkcji to 2000 roku. Everybody’s Famous! powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Everybody’s Famous! uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Everybody’s Famous! online" lub "film Everybody’s Famous! cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Everybody’s Famous! legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Everybody’s Famous! online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.