Get Rich or Die Tryin’: Historia 50 Centa - (2005)

Get Rich or Die Tryin’: Historia 50 Centa Get Rich or Die Tryin' 2019-08-19 18:17:01

Tytuł oryginalny: Get Rich or Die Tryin' - (2005) - (1 godz. 57 min.)

Scenariusz: Terence Winter
Reżyseria: Jim Sheridan
Obsada: 50 Cent, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Ashley Walters, Joy Bryant, Omar Benson Miller, Terrence Howard, Tory Kittles, Viola Davis,
Premiera: 2005-11-09

Curtis „50 Cent” Jackson, supergwiazdor hip – hopu, w swoim debiutanckim filmie szaleje na ekranie. Oto prawdziwy, niezwykle brutalny obraz przedmieść, stworzony przez znanego reżysera Jima Sheridana („Nasza Ameryka”). Po jednej ze strzelanin, która nieomal zakończyła się tragicznie, Marcus (50 Cent) wspomina historię swojego życia , począwszy od dzieciństwa, kiedy to jako sierota włóczył się po ulicach Bronxu, poprzez epizod z handlem narkotykami, aż po spółkę z dawnym kumplem z więzienia (Terrence Howard), z którym doszedł na szczyty popularności sceny raperskiej. Ta ujmująca opowieść nakręcona na podstawie prawdziwej historii „50 Cent” jest „filmem wielce bogatym i przekonującym, dramatem przepełnionym gniewem i brutalnością” – Roger Ebert.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.