Ghost World - (2001)

Ghost World 2020-03-01 04:32:35

Tytuł oryginalny: Ghost World - (2001 ) - (1 godz 51 min)

Premiera: 2001-06-16

Opis filmu Ghost World ( 2001 ):

Dwie nierozłączne przyjaciółki, Enid i Rebecca kończą szkołę średnią i zastanawiają się, co zrobić z tak pięknie rozpoczętym życiem. Może zrealizować swoje marzenie o wyrwaniu się z rodzinnego domu i wspólnym wynajmowaniu mieszkania? Nie spodziewają się, że ich przyjaźń zostanie wystawiona na ciężka próbę, a przymiarka do dorosłego życia okaże się bardzo trudna. Ghost World to filmowa wersja popularnego komiksu Daniela Clowesa, należącego do modnego w latach 80. nurtu „inteligentnych komiksów” . Ta słodko-gorzka komedia o poszukiwaniu swego miejsca w dorosłym życiu została obsypana deszczem nagród na festiwalach filmowych. Za scenariusz wyróżniono ją nominacją do Oscara.

Obsada: Bob Balaban Brad Renfro Illeana Douglas Scarlett Johansson Stacey Travis Steve Buscemi Teri Garr Thora Birch

Film Ghost World jest to produkcja, której rok produkcji to 2001 roku. Ghost World powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Ghost World uznaje się date: 2001-06-16.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,1 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Ghost World online" lub "film Ghost World cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Ghost World legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Ghost World online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.