Hotel Paura - (1996)

Hotel Paura Hotel Paura 2019-09-14 14:32:34

Tytuł oryginalny: Hotel Paura - (1996 ) - (1 godz. 40 min.)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 1996-10-04

Opis filmu Hotel Paura (Hotel Paura 1996 ):

Carlo Ruggeri, młody, ambitny biznesmen, z dnia na dzień traci pracę, dom i rodzinę – żona Liliana wraz z synem Paolo przeprowadza się do swoich bliskich. Carlo nie ma odwagi zwrócić się do przyjaciół z prośbą o pomoc, dlatego rozpoczyna życie jako uliczny żebrak. Pewnego dnia Ruggeri poznaje sympatyczną Lucię. To właśnie dzięki niej odnajduje siłę, by jeszcze raz zacząć wszystko od nowa…

Obsada: Alessandra Vanzi Alfonso Santagata Francesco Paolantoni Iaia Forte Isabella Ferrari Matteo Urzia Sergio Castellitto Victor Cavallo

Film Hotel Paura jest to produkcja, której rok produkcji to 1996 roku. Hotel Paura powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Hotel Paura uznaje się date: 1996-10-04.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 4.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Hotel Paura online" lub "film Hotel Paura cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Hotel Paura legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Hotel Paura online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.