Ihaka - (2000)

Ihaka Ihaka: Blunt Instrument 2019-09-14 14:46:52

Tytuł oryginalny: Ihaka: Blunt Instrument - (2000 ) - (1 godz. 36 min.)

Opis filmu Ihaka (Ihaka: Blunt Instrument 2000 ):

Australijski detektyw i jego partnerka biorą udział w sympozjum na temat technik policyjnych i ścigania przestępców. Jako teoretyczne ćwiczenie „na sucho” zostaje im przekazane nierozwikłane morderstwo – gwałt młodej obiecującej modelki. Podczas ponownego śledztwa odnajdują materiały, które zostały pominięte i zignorowane.

Obsada: Carmen Duncan Linal Haft Noel Hodda Olivia Pigeot Rachael Carpani Rebecca Gibney Steve Jacobs Temuera Morrison

Film Ihaka jest to produkcja, której rok produkcji to 2000 roku. Ihaka powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Akcja. Za datę premiery filmu Ihaka uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 4.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Ihaka online" lub "film Ihaka cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Ihaka legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Ihaka online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.