Il Cacciatore. Polowanie na mafię - (2018)

Il Cacciatore. Polowanie na mafię Il Cacciatore 2019-09-12 22:16:48

Tytuł oryginalny: Il Cacciatore - (2018 ) - (50 min.)

Kategoria: Dramat,
Scenariusz:
Reżyseria:
Obsada: Dario Aita, David Coco, Edoardo Pesce, Francesco Foti, Francesco Montanari, Miriam Dalmazio, Paolo Briguglia, Roberta Caronia,
Premiera: 2018-03-14
Opis filmu Il Cacciatore. Polowanie na mafię:

Palermo, 1993. Po dziesięcioleciach rozlewu krwi, podczas których wymiar sprawiedliwości skupiał się wyłącznie na aresztowaniach drobnych przestępców, nadszedł czas, by zająć się mafijnymi szefami. Ulice Palermo są przesiąknięte krwią przez wojnę pomiędzy dwoma mafijnymi klanami odbierającymi życie zarówno przestępcom, jak i niewinnym. Dwóch rywalizujących ze sobą bossów walczy o dominację, stojąc w obliczu rosnącej presji prawa. W centrum wydarzeń znajduje się Saverio Barone, młody i ambitny prokurator z prowincji, który ma odwagę stanąć w obronie tego co słuszne. Po tym jak odważył się donieść na swojego skorumpowanego szefa, jego postępowanie zwraca uwagę szefa Sztabu antymafijnego w Palermo, który wciela go do swojej jednostki.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.