Izzy zapieprza przez miasto - (2017)

Izzy zapieprza przez miasto Izzy Gets the F*ck Across Town 2019-09-11 18:47:38

Tytuł oryginalny: Izzy Gets the F*ck Across Town - (2017 ) - (1 godz. 26 min.)

Opis filmu Izzy zapieprza przez miasto (Izzy Gets the F*ck Across Town 2017 ):

Przedmieścia Los Angeles. Kraniec świata. Bez samochodu nie sposób dotrzeć do centrum. Ale auto Izzy jest popsute. Dziewczyna budzi się w obcym łóżku obok mężczyzny, którego twarzy ani imienia nie pamięta. Ma kaca i poplamiony uniform sugerujący, że poprzednią noc spędziła jako barmanka. Może byłby to poranek jak wiele innych, gdyby Izzy nie odkryła, że jej były chłopak wyprawia dziś imprezę zaręczynową. Stara miłość nie rdzewieje, a zazdrość zaczyna dawać o sobie znać. Wkurzona Izzy postanawia przedrzeć się przez Miasto Aniołów (choćby na piechotę) i wkroczyć z butami do raju, z którego została wyrzucona. Brakuje jej spokoju, który dawał jej związek.

Obsada: Alia Shawkat Annie Potts Brandon T. Jackson Carrie Coon Haley Joel Osment Lauren Miller Mackenzie Davis Rob Huebel

Film Izzy zapieprza przez miasto jest to produkcja, której rok produkcji to 2017 roku. Izzy zapieprza przez miasto powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Izzy zapieprza przez miasto uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Izzy zapieprza przez miasto online" lub "film Izzy zapieprza przez miasto cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Izzy zapieprza przez miasto legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Izzy zapieprza przez miasto online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.