Film Jakub kłamca online
Ocena Filmweb 7,1 Ocena IMDB 6.50

Jakub kłamca - (1999)

Jakub kłamca Jakob the Liar 2020-03-11 01:51:29

Tytuł oryginalny: Jakob the Liar - (1999 ) - (2 godz 00 min)

Scenariusz: Didier Decoin
Reżyseria: Peter Kassovitz
Obsada: Alan Arkin Armin Mueller-Stahl Grażyna Barszczewska Hannah Taylor Gordon Justus von Dohnu00e1nyi Liev Schreiber Mathieu Kassovitz Robin Williams
Premiera: 1999-09-16
Opis filmu Jakub kłamca:

Film „Jakub kłamca” jest historią o biednym właścicielu żydowskiej kawiarenki w okupowanej Polsce roku 1944, który przypadkowo słyszy komunikat radiowy o zwycięstwie wojsk radzieckich nad Niemcami. Uradowany Jakub dzieli się wieściami z innymi mieszkańcami getta spostrzegając, jak dzięki nim odzyskują oni wiarę w przetrwanie i wolę walki. Jakub podejmuje decyzję: odtąd nie ma innego wyjścia jak kłamać. Udając przed wszystkimi, że ma dostęp do tajnego źródła informacji, fabrykuje wiadomości o kolejnych klęskach klęskach wojsk hitlerowskich, nadchodzacej interwencji armii sprzymierzonych i zbliżajacym się końcu wojny. Wkrótce Niemcy dowiadują się o istnieniu nielegalnego radia i rozpoczynaja obławę na tajemniczego bojownika ruchu oporu, który ośmielił się rzucić im rękawicę.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement