Katie się żegna - (2016)

Katie się żegna Katie Says Goodbye 2019-09-13 06:46:57

Tytuł oryginalny: Katie Says Goodbye - (2016 ) - (1 godz. 28 min.)

Kategoria: Dramat,
Scenariusz:
Reżyseria: Wayne Roberts
Obsada: Chris Lowell, Christopher Abbott, Jim Belushi, Keir Gilchrist, Mary Steenburgen, Mireille Enos, Nate Corddry, Olivia Cooke,
Premiera: 2018-04-18
Opis filmu Katie się żegna:

Tytułowa bohaterka Katie mieszka w małym miasteczku w stanie Nowy Meksyk, w przyczepie, ze swoją matką, którą praktycznie utrzymuje. Dziewczyna pracuje jako kelnerka w miejscowej jadłodajni i w przeciwieństwie do otoczenia niezwykle ufnie i łatwowiernie spogląda na cały świat. Do tego stopnia, że nie widzi niczego złego i dziwnego w tym, że czasem dorabia sobie do skromnej pensji seksem, świadcząc usługi choćby lokalnemu kierowcy ciężarówek. Obdarzona niezwykłą szczerością bohaterka zakochuje się jednego dnia w mechaniku Brunie i marzy o ułożeniu sobie z nim życia oraz wyjeździe do San Francisco – symbolu lepszej rzeczywistości. Niespodziewanie jednak nieprzychylność ludzi z tej samej miejscowości udaremni jej plany i pokrzyżuje szyki.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.