Film Kieł online
Ocena Filmweb 7,1

Kieł - (2009)

Kieł Kynodontas 2020-03-02 01:56:20

Tytuł oryginalny: Kynodontas - (2009 ) - (1 godz 34 min)

Kategoria: Dramat,
Scenariusz: Efthymis Filippou
Reżyseria: Yorgos Lanthimos
Obsada: Aggeliki Papoulia Alexander Voulgaris Anna Kalaitzidou Christos Stergioglou Hristos Passalis Mary Tsoni Michelle Valley Steve Krikris
Premiera: 2009-05-18
Opis filmu Kieł:

Ojciec i matka mieszkają wraz z trójką dzieci w domu na obrzeżach miasta. Dom otoczony jest wysokim płotem. Dorosłe dzieci nigdy jeszcze nie wyszły poza teren posiadłości. Ich edukacja, rozrywka i ćwiczenia fizyczne są pod ścisłą kontrolą rodziców, bez jakiegokolwiek kontaktu ze światem zewnętrznym. Jedyną osobą z zewnątrz, która ma prawo wejść do tego domu, jest Christina. Ojciec zaprasza ją, by poskromić seksualne ciągoty syna. W „laboratoryjnych” warunkach reżyser umieszcza metaforyczną historię ze społeczno-politycznym przesłaniem o niebezpieczeństwach związanych z odcięciem się od świata, tak jednostek jak i narodów.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement