Kieł - (2009)

Kieł Kynodontas 2019-09-12 09:02:02

Tytuł oryginalny: Kynodontas - (2009 ) - (1 godz. 34 min.)

Kategoria: Dramat,
Scenariusz: Efthymis Filippou
Reżyseria: Yorgos Lanthimos
Obsada: Aggeliki Papoulia, Alexander Voulgaris, Anna Kalaitzidou, Christos Stergioglou, Hristos Passalis, Mary Tsoni, Michelle Valley, Steve Krikris,
Opis filmu Kieł:

Ojciec i matka mieszkają wraz z trójką dzieci w domu na obrzeżach miasta. Dom otoczony jest wysokim płotem. Dorosłe dzieci nigdy jeszcze nie wyszły poza teren posiadłości. Ich edukacja, rozrywka i ćwiczenia fizyczne są pod ścisłą kontrolą rodziców, bez jakiegokolwiek kontaktu ze światem zewnętrznym. Jedyną osobą z zewnątrz, która ma prawo wejść do tego domu, jest Christina. Ojciec zaprasza ją, by poskromić seksualne ciągoty syna. W „laboratoryjnych” warunkach reżyser umieszcza metaforyczną historię ze społeczno-politycznym przesłaniem o niebezpieczeństwach związanych z odcięciem się od świata, tak jednostek jak i narodów.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.