Kite - (1998)

Kite Kite 2019-09-14 17:47:20

Tytuł oryginalny: Kite - (1998 ) - (50 min.)

Premiera: 2000-03-07

Opis filmu Kite (Kite 1998 ):

Bardzo brutalne i przygnębiające anime. Sawa, sierota i uczennica szkoły średniej jest zawodową zabójczynią. Wspólnie z detektywem Akai, grubasem Kanie i młodym Oburi – Sawa prowadzi prywatną wojnę z wszelkiej maści przestępcami. Jednocześnie cały czas usiłuje dowiedzieć się kim byli jej rodzice i co się z nimi stało. Jedną rzeczą jaka jej po nich została jest para pięknych kolczyków…

Obsada: Charlie Watson Dave Underwood Frank Payne Goro Shibusawa Konami Yoshida Kotomi Naruse Shingo Oyamada Tatsuo Matoba

Film Kite jest to produkcja, której rok produkcji to 1998 roku. Kite powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Akcja. Za datę premiery filmu Kite uznaje się date: 2000-03-07.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Kite online" lub "film Kite cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Kite legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Kite online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.