Kokainowy gliniarz - (1991)

Kokainowy gliniarz Doublecrossed 2019-09-13 18:17:14

Tytuł oryginalny: Doublecrossed - (1991 ) - (1 godz. 49 min.)

Scenariusz:
Reżyseria: Roger Young
Obsada: Adrienne Barbeau, Brooks Read, Dennis Hopper, G.W. Bailey, Jerry Leggio, John Wilmot, Kevin Quigley, Robert Carradine,
Premiera: 1991-07-20
Opis filmu Kokainowy gliniarz:

Adler Berriman na pierwszy rzut oka sprawiał wrażenie porządnego człowieka. Miał piekną żonę pieniądze, dobrą pracę. Gdy pewnego dnia ktoś zastrzelił go pod jego własnym domem i dopiero wtedy cała prawda o nim ujrzała światło dzienne. Okazało się, że przed laty zajmował się przemytem narkotyków i broni, w czym pomogła mu służba wojskowa, do której sam się zgłosił. Został jednak aresztowany i aby uniknąć wieloletniego więzienia zgodził się na współpracę z FBI, stając się ich długoletnią wtyczką w światku narkotykowych karteli. I teraz po prostu jeden z jego partnerów w „interesach” to wykrył. Egzekucja była tylko formalnością. Niezły film, wywołuje narastające zdumienie, gdy odsłaniają się szczegóły z przeszłości Adlera. Dobra rola D.Hoppera.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.