Królowie nocy - (2007)

Królowie nocy We Own the Night 2020-02-27 12:02:46

Tytuł oryginalny: We Own the Night - (2007 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 2007-05-25

Opis filmu Królowie nocy (We Own the Night 2007 ):

Nowy Jork, koniec lat ’80. Joseph Grusinsky (Mark Wahlberg) świętuje awans na kapitana policji. Zostaje także dowódcą nowej grupy, która specjalizacją będzie walka z narkotykami. Brat Josepha – Bobby (Joaquin Phoenix), jest menadżerem jednego z klubów należącego do Rosjanina Marata Buzhayeva. Brat składa mu propozycję, by pomógł nowojorskiej policji w zatrzymaniu jednego z bywalców klubu, a dodatkowo wnuka Buzhayeva – Vadima Nezhinskiego, który handluje sporą ilością narkotyków w mieście. Bobby nie zgadza się pomóc bratu. Następnego wieczoru policja urządza nalot na klub, gdzie dochodzi do próby zatrzymania Nahinskiego. Joseph wracając ze służby zostaje postrzelony przed własnym domem. Bobby decyduje się pomóc policji.

Obsada: Burton Perez Dominic Colón Eva Mendes Joaquin Phoenix Karl Bury Mark Wahlberg Robert Duvall Tony Musante

Film Królowie nocy jest to produkcja, której rok produkcji to 2007 roku. Królowie nocy powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Królowie nocy uznaje się date: 2007-05-25.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,0 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Królowie nocy online" lub "film Królowie nocy cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Królowie nocy legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Królowie nocy online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.