Kupiliśmy zoo - (2011)

Kupiliśmy zoo We Bought a Zoo 2020-03-01 20:17:03

Tytuł oryginalny: We Bought a Zoo - (2011 ) - (2 godz 04 min)

Scenariusz: Aline Brosh McKenna
Reżyseria: Cameron Crowe
Obsada: Angus Macfadyen Colin Ford Elle Fanning Maggie Elizabeth Jones Matt Damon Patrick Fugit Scarlett Johansson Thomas Haden Church
Premiera: 2011-11-26

Opis filmu Kupiliśmy zoo (We Bought a Zoo 2011 ):

Komediodramat w reżyserii wyróżnionego Oscarem Camerona Crowe’a („U progu sławy”, „Jerry Maguire”), ekranizacja bestsellerowej książki, opartej na autentycznej historii. Pełna humoru, ale i wzruszająca opowieść o ojcu, który kupuje swej rodzinie niezwykły prezent: ogród zoologiczny z dzikim zwierzętami. Wraz z dziećmi porzuca życie w mieście i wyrusza na prowincję, by przewrócić podupadłemu zoo jego dawną świetność, a przy okazji zacząć życie od nowa i przeżyć przygodę, o której inni mogą tylko pomarzyć. W rolach głównych: nagrodzony Oscarem Matt Damon („Tożsamość Bourne’a”, „Buntownik z wyboru”) oraz nominowani do Oscara Scarlett Johansson („Wszystko gra”, „Między słowami”) i Thomas Haden Church („Bezdroża”, „Spider-Man 3”).

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.