La Smala - (1984)

La Smala La Smala 2019-09-15 00:17:16

Tytuł oryginalny: La Smala - (1984 ) - (1 godz. 30 min.)

Scenariusz:
Reżyseria: Jean-Loup Hubert
Obsada: Cu00e1ndida Romero Cerise Leclerc Dominique Lavanant Josiane Balasko Martin Lamotte Maurice Risch Thierry Lhermitte Victor Lanoux
Opis filmu La Smala:

Simone, gwiazda rockowego zespołu z lat 60., mieszka w robotniczej dzielnicy Lyonu. Z dawnej sławy zostały jej tylko wspomnienia i parę kolorowych plakatów. Aby zarobić na życie, pracuje jako opiekunka socjalna. Wśród jej podopiecznych jest m.in. rodzina Roberta, niegdyś dobrze się zapowiadającego akordeonisty, dziś bezrobotnego ojca pięciorga dzieci i nieszczęśliwego, wiecznie zdradzanego męża. W domu jest jeszcze poruszająca się na wózku inwalidzkim teściowa. Żona Roberta właśnie znalazła sobie nowego kochanka, paryskiego policjanta z oddziału interwencyjnego, i opuściła rodzinę. Robert postanawia pojechać do Paryża, odszukać niewierną i sprowadzić do domu. Tego samego dnia do stolicy wyrusza na dwutygodniowy urlop Simone.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.
Advertisement Advertisement Advertisement Advertisement