La Smala - (1984)

La Smala La Smala 2019-09-15 00:17:16

Tytuł oryginalny: La Smala - (1984) - (1 godz. 30 min.)

Scenariusz:
Reżyseria: Jean-Loup Hubert
Obsada: Cu00e1ndida Romero, Cerise Leclerc, Dominique Lavanant, Josiane Balasko, Martin Lamotte, Maurice Risch, Thierry Lhermitte, Victor Lanoux,
Opis filmu La Smala:

Simone, gwiazda rockowego zespołu z lat 60., mieszka w robotniczej dzielnicy Lyonu. Z dawnej sławy zostały jej tylko wspomnienia i parę kolorowych plakatów. Aby zarobić na życie, pracuje jako opiekunka socjalna. Wśród jej podopiecznych jest m.in. rodzina Roberta, niegdyś dobrze się zapowiadającego akordeonisty, dziś bezrobotnego ojca pięciorga dzieci i nieszczęśliwego, wiecznie zdradzanego męża. W domu jest jeszcze poruszająca się na wózku inwalidzkim teściowa. Żona Roberta właśnie znalazła sobie nowego kochanka, paryskiego policjanta z oddziału interwencyjnego, i opuściła rodzinę. Robert postanawia pojechać do Paryża, odszukać niewierną i sprowadzić do domu. Tego samego dnia do stolicy wyrusza na dwutygodniowy urlop Simone.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.