Lady and Gent - (1932)

Lady and Gent Lady and Gent 2019-09-14 14:32:13

Tytuł oryginalny: Lady and Gent - (1932 ) - (1 godz. 24 min.)

Premiera: 1932-07-15

Opis filmu Lady and Gent (Lady and Gent 1932 ):

Młody bokser Buzz Kinney, tuż po wyjściu z College`u jest gotów na wszystko, nawet na pokonanie Stanleya Baileya, weterana i mistrza. Stagowi, życie zaczyna się komplikować, z jego dziewczyną Puff, jego menedżer zostaje zabity. Natomiast jakiś czas później Buzz staje się ludzkim wrakiem …

Obsada: Charles Starrett George Bancroft James Crane James Gleason John Wayne Morgan Wallace William Halligan Wynne Gibson

Film Lady and Gent jest to produkcja, której rok produkcji to 1932 roku. Lady and Gent powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Lady and Gent uznaje się date: 1932-07-15.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Lady and Gent online" lub "film Lady and Gent cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Lady and Gent legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Lady and Gent online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.