Love sick – Niebezpieczne związki - (2006)

Love sick – Niebezpieczne związki Legaturi bolnavicioase 2019-08-19 18:01:56

Tytuł oryginalny: Legaturi bolnavicioase - (2006) - (1 godz. 26 min.)

Kategoria: Dramat,
Scenariusz: Cecilia u015etefu0103nescu
Reżyseria: Tudor Giurgiu
Obsada: Cu0103tu0103lina Murgea, Ioana Barbu, Maria Popistau015fu, Mircea Diaconu, Tora Vasilescu, Tudor Chirilu0103, Valentin Popescu, Virginia Mirea,

Dwie rumuńskie studentki – Kiki i Alex, zakochują się w sobie. Kiki jest pewna siebie, beztroska, szuka przygód. Alex jest raczej nieśmiała, delikatna, odkrywa siebie powoli i ostrożnie. Kiki pochodzi z Bukaresztu, wychowuje się w zamożnej rodzinie z pretensjami. Alex przyjeżdża na studia z małej wioski, ze skromnego, lecz otwartego domu. Miłość dziewczyn kwitnie – wspólne wypady do kina na cały dzień, przesiadywanie na dachu, skąd najlepiej widać zachód słońca, czułe spojrzenia na wykładach i w bibliotece. Ale Kiki kocha kogoś jeszcze – swojego brata Sandu. Ich sekretny, namiętny i burzliwy związek staje się skazą naznaczającą wszystkie zaplątane w tę historię postacie.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.