Matnia - (1966)

Matnia Cul-de-sac 2020-02-27 11:36:16

Tytuł oryginalny: Cul-de-sac - (1966 ) - (1 godz. 01 min.)

Premiera: 1966-06-02

Opis filmu Matnia (Cul-de-sac 1966 ):

W zamku na odludnej wysepce mieszka niezbyt dobrana para – George (Donald Pleasence) i Teresa (Françoise Dorléac). George sprzedaje fabrykę, by poświęcić się malowaniu i młodej żonie, która z nudów hoduje kury i zdradza go z synem sąsiadów. Małżeńskie życie ulega gwałtownej zmianie, gdy na wyspie pojawia się dwóch rannych gangsterów wracających z nieudanego skoku.

Obsada: Donald Pleasence Franu00e7oise Dorléac Iain Quarrier Jack MacGowran Lionel Stander Marie Kean Robert Dorning William Franklyn

Film Matnia jest to produkcja, której rok produkcji to 1966 roku. Matnia powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Matnia uznaje się date: 1966-06-02.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,3 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Matnia online" lub "film Matnia cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Matnia legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Matnia online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.