Mój mąż zabójca - (2001)

Mój mąż zabójca My Husband My Killer 2019-09-14 14:46:53

Tytuł oryginalny: My Husband My Killer - (2001 ) - (1 godz. 38 min.)

Premiera: 2001-02-18

Opis filmu Mój mąż zabójca (My Husband My Killer 2001 ):

Nowa południowa Walia, Australia. Sierżant Bob Inkster (Colin Friels) prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa Megan Kalajzich (Linda Cropper). Wszystko wskazuje na to, że zamordował ją własny mąż Andrew (Martin Sacks), oddając strzał w głowę, a następnie jak gdyby nic, kładąc się obok niej do łóżka. Wkrótce okazuje się, że była to kolejna próba zabicia kobiety. Oprócz Andrew w sprawę zamieszani są profesjonalny zabójca George Cannellis (Chris Haywood) oraz drobni przestępcy Kerry Orrock (Andrew Doyle) i Bill Vandenberg (David Field). Inkster podejrzewa, że głównym motywem zabójstwa był fakt, że żona Andrew odkryła jego romans z sekretarką Marlene Watson (Lucy Bell). Mężczyzna, nie chcąc, aby Megan zrujnowała jego biznesową karierę, postanowił ją uciszyć. Scenariusz filmu powstał na podstawie prawdziwej historii opisanej w książce Lindsay Simpson i Sandry Harvey „My Husband My Killer: The Murder of Megan Kalajzich”.

Obsada: Chris Haywood Colin Friels Craig McLachlan Geoff Morrell Lucy Bell Martin Sacks Tara Morice Zoe Carides

Film Mój mąż zabójca jest to produkcja, której rok produkcji to 2001 roku. Mój mąż zabójca powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Mój mąż zabójca uznaje się date: 2001-02-18.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Mój mąż zabójca online" lub "film Mój mąż zabójca cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Mój mąż zabójca legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Mój mąż zabójca online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.