Mother Machree - (1928)

Mother Machree Mother Machree 2019-09-14 14:32:36

Tytuł oryginalny: Mother Machree - (1928 ) - (1 godz. 15 min.)

Kategoria: Dramat,

Opis filmu Mother Machree (Mother Machree 1928 ):

Ellen McHugh zwana Matką Marchee, jest biedną irlandzką emigrantką mieszkającą w USA. Zatrudnia się w wesołym miasteczku, by móc wysłać syna Briana do szkoły, ale kiedy wychodzi to na jaw, jest zmuszona pozwolić by adoptowali go van Studdifordowie, dyrektor szkoły i jego żona. Sama Marchee zatrudnia się jako gospodyni domowa u państwa Cutting, gdize wychowuje ich córkę Editth. Wiele lat później Edith zakochuje się w Brianie.

Obsada: Billy Platt Constance Howard Ethel Clayton Eulalie Jensen Neil Hamilton Philippe De Lacy Ted McNamara Victor McLaglen

Film Mother Machree jest to produkcja, której rok produkcji to 1928 roku. Mother Machree powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Mother Machree uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Mother Machree online" lub "film Mother Machree cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Mother Machree legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Mother Machree online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.