Namiętności - (1969)

Namiętności En Passion 2019-09-14 14:47:05

Tytuł oryginalny: En Passion - (1969 ) - (1 godz. 41 min.)

Opis filmu Namiętności (En Passion 1969 ):

Anna nie może zapomnieć o tragicznym wypadku samochodowym, którego była sprawczynią. Podczas tego zdarzenia zginął jej mąż oraz syn. By wciąż nie wracać myślami do przeszłości, kobieta wiąże się z Andreasem, pisarzem żyjącym samotnie na wyspie…

Obsada: Annicka Kronberg Barbro Hiort af Ornu00e4s Bibi Andersson Erik Hell Erland Josephson Lars-Owe Carlberg Liv Ullmann Max von Sydow

Film Namiętności jest to produkcja, której rok produkcji to 1969 roku. Namiętności powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Namiętności uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Namiętności online" lub "film Namiętności cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Namiętności legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Namiętności online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.