Narcos: Meksyk - (2018)

Narcos: Meksyk Narcos: Mexico 2020-03-03 09:56:15

Tytuł oryginalny: Narcos: Mexico - (2018 ) - (50 min)

Premiera: 2018-11-16

Opis filmu Narcos: Meksyk (Narcos: Mexico 2018 ):

Lata osiemdziesiąte, Félix Gallardo (Diego Luna) obejmuje przywództwo, jednoczy przemytników i buduje imperium. Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie szybko przekonuje się, że nowy przydział będzie dużo bardziej wymagający, niż można było przypuszczać. Kiki gromadzi informacje o Féliksie, coraz bardziej angażując się w swoją misję, gdy nagły i tragiczny w skutkach rozwój wydarzeń na lata zmienia realia handlu narkotykami i bieg wojny z tym nielegalnym procederem.

Obsada: Aaron Staton Alejandro Edda Alfonso Dosal Alyssa Diaz Clark Freeman Diego Luna Ernesto Alterio Michael Peu00f1a

Film Narcos: Meksyk jest to produkcja, której rok produkcji to 2018 roku. Narcos: Meksyk powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Narcos: Meksyk uznaje się date: 2018-11-16.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,6 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Narcos: Meksyk online" lub "film Narcos: Meksyk cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Narcos: Meksyk legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Narcos: Meksyk online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.