Nawiedzony okręt - (1962)

Nawiedzony okręt H.M.S. Defiant 2019-09-14 14:47:15

Tytuł oryginalny: H.M.S. Defiant - (1962 ) - (1 godz. 39 min.)

Opis filmu Nawiedzony okręt (H.M.S. Defiant 1962 ):

Szlachetny komandor Crawford (Alec Guinness) jest dowódcą brytyjskiego okrętu wojennego H. M. S. Defiant. Stara się zachować spokój na pokładzie i poskromić Scotta-Padgeta (Dirk Bogarde), brutalnego pierwszego oficera. Gdy Carwford odnosi rany w bitwie morskiej z Francuzami, dowódcą mianowany zostaje znienawidzony przez wszystkich Scott-Padget. Oburzony takim obrotem spraw majtek Vizard (Anthony Quayle) prowadzi załogę do buntu przeciwko niemu i przejmuje dowodzenie nad okrętem. Crawford przekonuje Vizarda, by załoga dołączyła do floty brytyjskiej, która staje do walki z Francuzami szykując się do inwazji na Anglię. Zdaje sobie bowiem sprawę, że w tylko ten sposób mogą uniknąć kary za bunt. Sprawy komplikują się, gdy opętany żądzą zemsty marynarz morduje Scott-Padgeta. Członkowie załogi Przeklętego okrętu muszą teraz podjąć decyzję, czy walczyć będą w obronie ojczyzny czy swojej własnej.

Obsada: Alec Guinness David Robinson Dirk Bogarde Maurice Denham Nigel Stock Peter Gill Richard Carpenter Robin Stewart

Film Nawiedzony okręt jest to produkcja, której rok produkcji to 1962 roku. Nawiedzony okręt powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Nawiedzony okręt uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Nawiedzony okręt online" lub "film Nawiedzony okręt cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Nawiedzony okręt legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Nawiedzony okręt online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.