Obyś żył w ciekawych czasach - (2017)

Obyś żył w ciekawych czasach Ojalá vivas tiempos interesantes 2020-01-02 17:38:27

Tytuł oryginalny: Ojalá vivas tiempos interesantes - (2017 ) - (1 godz. 50 min.)

Opis filmu Obyś żył w ciekawych czasach (Ojalá vivas tiempos interesantes 2017 ):

Antybohater z Buenos Aires, Marcos, był kiedyś uznanym pisarzem książek dla dzieci. Teraz doszedł do wniosku, że czas na coś poważniejszego. Niestety brak normalnych relacji z ludźmi, nadmierna ambicja i wpływ pewnej narkotycznej rośliny, którą uprawia (i sprzedaje, by zarabiać), nie pomagają mu w tym. Marcos jest już nawet gotowy rzucić pisanie, kiedy jego przyjaciel Walter poddaje mu pewien pomysł. A może by tak zacząć żyć bardziej intensywnie i po prostu to opisać. Tak jak zrobiło to wcześniej wielu innych pisarzy. I zaczyna się: psychotropowe kwiaty, odpowiednie piosenki na odpowiednie czasy, maski, flamenco i zgubna lub też tajemnicza kobieta…

Obsada: Emilia Attu00edas Ezequiel Tronconi Giselle Motta Jacqueline Lustig Julian Kartun

Film Obyś żył w ciekawych czasach jest to produkcja, której rok produkcji to 2017 roku. Obyś żył w ciekawych czasach powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Obyś żył w ciekawych czasach uznaje się date: .

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Obyś żył w ciekawych czasach online" lub "film Obyś żył w ciekawych czasach cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Obyś żył w ciekawych czasach legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Obyś żył w ciekawych czasach online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.