Odległy front - (2005)

Odległy front Over There 2020-03-01 05:02:35

Tytuł oryginalny: Over There - (2005 ) - (44 min)

Premiera: 2005-07-27

Opis filmu Odległy front (Over There 2005 ):

„Over There” to dramat wojenny, który przedstawia historie plutonu sierżanta Chrisa „Krzyk” Silasa (Erik Palladino) podczas II Wojny w Iraku. Sierżant „Krzyk”, który miał już lecieć do domu po odbyciu rocznej służby w Iraku dowiaduje się, że zostanie tam jeszcze 90 dni i będzie dowódcą nowo przybyłych żołnierzy. Jest bardzo niezadowolony z tego faktu, ale stara się jak najszybciej nauczyć „żółtodziobów” jak mają postępować, aby przeżyć. Serial przedstawiając prawdziwe oblicze walki skupia się także na tym jak przeżywają to osobiście żołnierze a także ich rodziny czekające na powrót swoich bliskich.

Obsada: Erik Palladino Jimmy 'Jax' Pinchak Josh Henderson Keith Robinson Lizette Carrion Nicki Aycox Omid Abtahi Sprague Grayden

Film Odległy front jest to produkcja, której rok produkcji to 2005 roku. Odległy front powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Odległy front uznaje się date: 2005-07-27.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,6 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Odległy front online" lub "film Odległy front cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Odległy front legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Odległy front online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.