Odnaleźć siebie - (1996)

Odnaleźć siebie Calm at sunset 2019-09-15 18:02:13

Tytuł oryginalny: Calm at sunset - (1996 ) - (1 godz. 38 min.)

Kategoria: Dramat,
Scenariusz: David Young John Kent Harrison
Reżyseria: Daniel Petrie
Obsada: Dash Mihok, Gretchen Mol, Kate Nelligan, Kevin Conway, Melvin Van Peebles, Michael Moriarty, Peter Facinelli, Richard Bright,
Opis filmu Odnaleźć siebie:

Do rodzinnej rybackiej wioski wraca James Pfeiffer, który zdecydował się porzucić studia. Obserwując okolice z okna autobusu, wspomina dziecięce lata i ukochanego dziadka, który zginął tragicznie śmiercią na morzu. Rodzina Jamesa z pokolenia na pokolenie zajmowała się rybołówstwem. On również marzy o własnym kutrze i chce zostać rybakiem. Rodzice nie aprobują decyzji o porzuceniu studiów, pragnęli lepszej przyszłości dla syna. Mimo sprzeciwu całej rodziny James stawia w końcu na swoim, nawet, gdy ginie jego najlepszy przyjaciel Kelly, nie rezygnuje z marzeń. Poznaje też długo skrywaną, wstydliwą tajemnicę ojca.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.