Odnaleźć siebie - (1996)

Odnaleźć siebie Calm at sunset 2019-07-12 10:02:11

Tytuł oryginalny: Calm at sunset - (1996) - (1 godz. 38 min.)

Kategoria: Dramat,
Scenariusz: David Young John Kent Harrison
Reżyseria: Daniel Petrie
Obsada: Dash Mihok, Gretchen Mol, Kate Nelligan, Kevin Conway, Melvin Van Peebles, Michael Moriarty, Peter Facinelli, Richard Bright,

Do rodzinnej rybackiej wioski wraca James Pfeiffer, który zdecydował się porzucić studia. Obserwując okolice z okna autobusu, wspomina dziecięce lata i ukochanego dziadka, który zginął tragicznie śmiercią na morzu. Rodzina Jamesa z pokolenia na pokolenie zajmowała się rybołówstwem. On również marzy o własnym kutrze i chce zostać rybakiem. Rodzice nie aprobują decyzji o porzuceniu studiów, pragnęli lepszej przyszłości dla syna. Mimo sprzeciwu całej rodziny James stawia w końcu na swoim, nawet, gdy ginie jego najlepszy przyjaciel Kelly, nie rezygnuje z marzeń. Poznaje też długo skrywaną, wstydliwą tajemnicę ojca.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.