Operacja Samum - (1999)

Operacja Samum 2020-03-01 04:46:59

Tytuł oryginalny: Operacja Samum - (1999 ) - (1 godz 28 min)

Premiera: 1999-05-07

Opis filmu Operacja Samum ( 1999 ):

Józef Mayer, kiedyś as polskiego wywiadu postanawia ratować aresztowanego i uwięzionego w Iraku syna. Rozpoczyna działania na własną rękę i wyrusza w bardzo ryzykowną podróż. Nie zdaje sobie sprawy, że uwolnienie syna nie będzie jego jedyną misją. Byli szefowie, za jego plecami knują spisek. Chcą wykorzystać Mayera jako przynętę na irackie służby bezpieczeństwa. Jego prywatna akcja ma odwrócić uwagę i zmylić czujność tajnej policji Saddama Hussaina. Polacy mają w tym czasie do wykonania bardzo ważne, niebezpieczne i politycznie delikatne zadanie – muszą wyprowadzić z Iraku amerykańskich szpiegów.

Obsada: Anna Korcz Bogusław Linda Gustaw Holoubek Jerzy Skolimowski Krzysztof Globisz Marek Kondrat Olaf Lubaszenko Radosław Pazura

Film Operacja Samum jest to produkcja, której rok produkcji to 1999 roku. Operacja Samum powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Operacja Samum uznaje się date: 1999-05-07.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 6,2 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Operacja Samum online" lub "film Operacja Samum cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Operacja Samum legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Operacja Samum online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.