Opiekun - (2016)

Opiekun The Fundamentals of Caring 2020-03-01 04:41:44

Tytuł oryginalny: The Fundamentals of Caring - (2016 ) - (1 godz 33 min)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 2016-01-29

Opis filmu Opiekun (The Fundamentals of Caring 2016 ):

Mężczyzna po wielu życiowych zakrętach spotyka młodego chłopaka chorego na dystrofię mięśniową.

Obsada: Bill Murphey Craig Roberts Frederick Weller Jennifer Ehle Julia Denton Megan Ferguson Paul Rudd Selena Gomez

Film Opiekun jest to produkcja, której rok produkcji to 2016 roku. Opiekun powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Opiekun uznaje się date: 2016-01-29.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 7,2 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Opiekun online" lub "film Opiekun cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Opiekun legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Opiekun online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.