Ostatni taniec - (2003)

Ostatni taniec One Last Dance 2019-09-12 09:01:55

Tytuł oryginalny: One Last Dance - (2003 ) - (1 godz. 40 min.)

Kategoria: Dramat,
Scenariusz: Kevin Bernhardt
Reżyseria: Lisa Niemi
Obsada: Bambi Swayze, Desmond Richardson, George De La Pena, Marie Stillin, Matthew Walker, Patrick Swayze, Timothy Webber,
Opis filmu Ostatni taniec:

Alex McGrath (Matthew Walker), błyskotliwy dyrektor artystyczny słynnej nowojorskiej szkoły baletowej, umiera nagle na atak serca. Oznacza to nie tylko utratę założyciela i genialnego inspiratora – zagrożone jest istnienie całej szkoły. Alex pozostawił ogromny dorobek twórczy, w tym legendarny taniec, nigdy dotąd nie wykonywany publicznie. Występ z wykorzystaniem tego układu może zaskarbić sobie przychylność sponsorów i uratować szkołę. Niezbędny jest jednak udział trójki absolwentów, którzy odeszli przed laty, zostawiając Alexa w trakcie przygotowań do premierowego wykonania jego choreografii. Mieli tam tańczyć główne partie i to z powodu ich rezygnacji sztuka nigdy się nie została wystawiona. Teraz pozostają jedynymi żyjącymi osobami, znającymi cały układ. Siedem lat wprowadziło wiele zmian w ich życiu. Travis MacPhearson (Patrick Swayze) stworzył sieć fitness klubów i odniósł duży sukces finansowy. Chrissa Lindh (Lisa Niemi) pożegnała się definitywnie ze światem profesjonalnego tańca. Dla Maxa Delano (George De La Pena) z kolei, taniec zawsze był wszystkim i tak pozostało. Czy troje tancerzy zechce obudzić demony przeszłości i spotkać się ponownie, by zrealizować marzenie, które kiedyś stracili? 

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online.