Ostatni telefon - (1999)

Ostatni telefon Last Call 2019-09-14 14:32:34

Tytuł oryginalny: Last Call - (1999 ) - (1 godz. 34 min.)

Kategoria: Dramat,
Premiera: 1999-08-08

Opis filmu Ostatni telefon (Last Call 1999 ):

Trzy apartamenty w starym domu są miejscem, gdzie rozgrywają się trzy wątki miłosne. W jednym z mieszkań pod nieobecność brata przebywa Nico. Śpiący chłopak zostaje zaskoczony przez dziewczynę właściciela. W innym lokalu Helena przygotowuje romantyczną kolację dla kochanka, który nie przychodzi na umówione spotkanie. Kobietę odwiedza natomiast tajemniczy mężczyzna, z ukrycia obserwujący życie sąsiadów. W niewykończonej piwnicy troje ludzi czeka na telefon od swojego szefa na temat nielegalnej pracy…

Obsada: Bastiu00e1n Bodenhu00f6fer Elizabeth Berkley Elizabeth Rossa Eric Michael Cole Garret Dillahunt Lorene Prieto Peter Coyote

Film Ostatni telefon jest to produkcja, której rok produkcji to 1999 roku. Ostatni telefon powszechnie uznawany jest za film z kategorii: Dramat. Za datę premiery filmu Ostatni telefon uznaje się date: 1999-08-08.

Produkcja uzyskała średnią ocenę na poziomie 5.00 /10.

Często zastanawiasz się gdzie obejrzeć film lub serial legalnie online? Znudziło Cię wpisywanie w google fraz takich jak "gdzie objerzeć Ostatni telefon online" lub "film Ostatni telefon cda, online"? Dla takich ludzi jak ty powstał portal.

Dzięki jednej z najszerszych baz filmów i seriali obejrzysz film lub serial online całkowicie legalnie. Oglądając "Ostatni telefon legalnie wspierasz dystrybutorów, wydawców oraz promujesz legalną kulturę. Nie czekaj dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Ostatni telefon online legalnie zamiast korzystać z portali podobnych do CDA lub zalukaj.

wypozycz-film.pl to strona która prezentuje prawdopodobnie największą bazę filmów oraz seriali. Znajdziesz tutaj obiektywne rankingi filmowe oraz serialowe. Dzięki tej stronie możesz sam wyselekcjonować najlepsze filmy oraz sprawdzić ich dostępność online. wypozycz-film.pl to najobszerniejsza wyszukiwarka filmów i seriali online.